Chcem vám sem dať zopár príkazov aby ste sa neopytovali na servery: Ak sa cchete niekam teleportovať /warpy alebo /warpy2 spawnite si auto príkazom /carmenu napáči sa vám?? SKúste si ho vytuniť príkazom /tunemenu a zbrane si môžete pridať príkazom /wepsmenu auto si opraviť môžete príkazom /opravauto
Vždy keď prídáme nové príkazy tak vás na to upozorníme. A je tu niečo aj pre adminov: /timeban [ID] a /eventsystem funkcnosť eventov nezaručujem preto to preistotu ešte nepoužívajte
Chystané príkazy /gps a /vip
Príkazy ktoré sa chystáme odobrať: /eventsystem /carmenu /tunemenu /wepsmenu/warpy2/opravauto
Ak stalčíte lavé tlačítko myšky tak máte nitro (nekonečné) ale musíte byť v aute.