admin

admin

Od dňa 10.2.2013 začíname naberať nových administrátorov jedná sa o 2 voľné miesta.

Vieme že každý by mal záujem ale nemôžeme dať admin level každému. Požiadavky na to aby ste sa mohli stať administrátormy. Kontakotvať hlavného admina na skype olik1234562.

Admin ktorý má záujem o admin level: 1.)Musí vedieť admin príkazy (úplne všetky)

                                                            2.) Ak poruší jedno pravidlo ktoré sa dozvie na skype odomňa má zmenšený level,odobratie levelu alebo až ban

                                                            3.) Admin musí minimálne raz poslať na server sms v hodnote 1€60centov alebo 50 kč.

                                                            4.) Admin musí mať profesionálne správanie na servery a kompletne ovládať príkazy na server.

                                                            5.) Ak tieto veci nedodržujete  neovládate nekontaktuje ma na skype. Ale ak áno tak admin test vám dám na skype a to hovorom aby som mal istotu či v ničom neklamete.